A pletykafészek idézet
Mind álarcot viselünk, különféle okokból. Néha azért veszünk fel egy álarcot, mert valójában eggyé szeretnénk válni vele. Néha azért viseljük, mert képtelenek vagyunk szembenézni azzal, ami alatta van. Néha azért viseljük, mert valaki más szeretne minket másnak látni. És néha azért viselünk álarcot, hogy ne derüljön fény személyünkre. De az a baj az álarcokkal, hogy bármelyik pillanatban leránthatják rólunk őket!
- A pletykafészekTovábbi A pletykafészek idézetek:
A licitháborúban, akkor is, ha nyersz, még átértékelheted azt, amit olyan nagyon akartál. (...) Úgy tűnik, a régi elhagyott dolgokért kell a legtöbbet fizetni. [Részletek]
- A pletykafészekOlyan szomorú, hogy mindnyájan a szerencse óriáskerekéhez vagyunk láncolva. Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint az, hogy a szerelmet folyton más szemszögből látjuk. Míg az egyik pár... [Részletek]
- A pletykafészekA legveszélyesebb ellenségeinkről mi magunk sem tudjuk, hogy azok. Ha békét akarsz, várd felkészülten a háborút. [Részletek]
- A pletykafészekÚgy győzhetjük le a félelmeinket, ha szembenézünk velük. Be kell sétálnunk az oroszlán barlangjába, megkockáztatva ezzel, hogy elbukunk. De próbáld csak elrejteni a félelmedet.... [Részletek]
- A pletykafészekCsakúgy, mint az évszakok, az emberek is képesek változni. Nem túl gyakran esik meg, de amikor igen, majdnem mindig jó. Néha a törött az, ami újra egész lesz. Néha nyitni kell az új... [Részletek]
- A pletykafészekAnnak, hogy túltegyem magam rajtad, nem az a módja, hogy összejövök valakivel, vagy ha úgy teszek, mintha nem is lettél volna. Mi ketten szerettük egymást, és aztán összetörted a... [Részletek]
- A pletykafészekVannak dalok, amiktől táncra perdülünk. Dalok, amiktől énekelni kezdünk. De azok a legjobb dalok, amik felidézik benned, amit akkor éreztél, amikor először hallottad őket. És ezzel... [Részletek]
- A pletykafészekTovábbi idézetek:
S nem fog borulni le rám senki se sírva, Ha majd távozom az örök-néma sírba. [Részletek]
- József AttilaVajon ha én tűnnék el egyszer, azt észrevenné valaki? [Részletek]
- Grace klinikaEgy lakás értelme nem a bútorok, hanem az érzés, amely eltölti ott az embereket. [Részletek]
- Márai SándorHa valaki meghal, akit szerettünk, egy ideig még szomorúak lehetünk, ameddig csak szükséges, de nem tarthatod magadban a szeretetet, amit iránta éreztél (...), mert a szeretet nem ér... [Részletek]
- EverwoodA depresszió nem vezet sehova, csak kiszorítja a szuszt az emberből. [Részletek]
- Karen Marie MoningCsak azt lökhetik félre, aki magától amúgy is félrelépne. [Részletek]
- TysonA hírnév hűtlen barát. [Részletek]
- Joanne Kathleen Rowling